• کد خبر: 164
  • گروه خبری : کشاورزی
  • تاریخ انتشار : 14 اکتبر 2023

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان خبر داد؛

كردستان رتبه برتر اجرای طرح جهش تولید در دیمزارها را كسب كرد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: این استان موفق به کسب رتبه برتر اجرای طرح جهش تولید در دیمزارهای سطح کشور شد.

به کزارش کشت و کال، پیمان اسکندری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: امروزمراسمی به مناسبت آغاز چهارمین سال اجرای طرح ملی جهش تولید در سال زراعی جدید( مهر ۱۴۰۲ تا شهریور ۱۴۰۳) با حضور وزیر جهاد کشاورزی در سالن همایش های این وزارتخانه برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه در این مراسم از منتخبان طرح ملی جهش تولید در سطح کشور تجلیل شد، اظهار کرد: کردستان با توجه به فعالیت هایی که در اجرای طرح جهش تولید در سه سال اخیر به ویژه سومین سال اجرای این طرح داشت به عنوان استان برتر معرفی شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان ادامه داد: با این موفقیت امید می رود در ایفای نقش محوری توسعه بخش کشاورزی و امنیت غذایی که ماموریتی بزرگی است،همه همکاران همچنان تلاش کنند.

اسکندری بیان کرد: خودکفایی در تولید همه محصولات استراتژیک از مهمترین اهداف ما در بخش کشاورزی است که این مهم با همکاری و تعامل و بهره مندی از تخصص نخبگان و دانش فنی روز امکان پذیر است.

وی یادآور شد: افزون بر مشارکت و همدلی همه همکاران سازمان جهادکشاوزی، اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و کشاورزان سخت کوش منجر به کسب این موفقیت برای استان شده است.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید