در مناطق سردسیر چه درختانی مناسب است؟

کسانی که در مناطق سردتر کشور زندگی می کنند ممکن است به درختان گلدار و درختچه های عجیب و غریب در باغ های همسایگان جنوبی خود با حسادت نگاه کنند، اما آنها طیف خوبی از درختان زیبا و مقاوم را برای انتخاب دارند.

 

کشت و کال – برای مثال، وقتی صحبت از رنگ پاییزی به میان می آید، هیچ چیز نمی تواند از شمال پیشی بگیرد. هم درختان و هم تاثیر آب و هوای سردتر منظره ای را ایجاد می کند که بازدیدکنندگان را از سراسر جهان به تحسین وا می دارد.

همیشه سبزها از تابستان‌های خنک‌تر و مرطوب‌تر لذت می‌برند و بسته به نوعشان به ارتفاعات بلند یا کوتوله‌های زیبا تبدیل می‌شوند. بنابراین اگر درختان را در شمال بکارید چیزهای زیادی وجود دارد که باید به آنها افتخار کنید و انتخاب های زیادی نیز وجود دارد، حتی اگر برخی از گیاهان رنگارنگ دور از دسترس باشند.

 

مناطق ۳ و ۴ سردترین نقاط کشور هستند که در آن دما در منطقه ۴ به منفی ۳۰ و در منطقه ۳ به منفی ۴۰ می رسد. به یاد داشته باشید که فقط دمای واقعی هوا بر درختان تأثیر می گذارد. دمای هوای سرد فقط برای موجودات خون گرم اعمال می شود. بنابراین هنگام مرور وب سایت ما در اینجا در مرکز درختی، فقط کنار نقشه را بررسی کنید تا پایین ترین منطقه ای را که فکر می کنیم می توانید با خیال راحت در آن بکارید را ببینید تا مطمئن شوید که زمستان روی درخت شما تأثیری نخواهد گذاشت.
سایه درختان

برای بسیاری از صاحبان خانه، انتخاب یک درخت سایه برای حیاط یک اولویت است. از آنجایی که چند سال باید بگذرد تا درخت شما برای آن مهمانی باربیکیو یا فقط یک آبجو در سایه در یک روز گرم سایه بیاندازد، این اغلب اولین چیزی است که در باغ یک خانه جدید کاشته می شود. در اینجا گزینه‌های مقاوم زیادی وجود دارد که شاخه‌های پراکنده آن‌ها ملک شما را مجذوب می‌کند و هر فصل که می‌گذرد، جذابیت را به همراه خواهد داشت.

درخت توس

چندین گونه درخت توس وجود دارد، و برخی از آنها دارای پوسته پوست کنده جذابی هستند که آنها را از بقیه متمایز می کند. توس ها دارای برگ های کوچکی هستند که رنگ پاییزی را ارائه می دهند و شاخه های ظریف آنها زیستگاهی برای بسیاری از موجودات حیات وحش است.

اندازه درختان توس از ۲۰ فوت یا بیشتر با تاج ۱۵ تا ۲۵ فوت متغیر است. آنها به طور ایده آل در آفتاب کامل یا جزئی رشد می کنند و در مناطق ۲ تا ۷ مقاوم هستند. آنها در مکان های خنک شکوفا می شوند و در آب و هوای گرم و خشک مبارزه می کنند.

نخل آسیاب بادی بلغارستان (Trachycarpus fortunei) – درخت نخل مقاوم به سرما

ما اغلب درختان خرما را با آب و هوای گرمسیری مرتبط می‌دانیم، اما نخل آسیاب بادی بلغارستان تا ۱۷- درجه فارنهایت را تحمل می‌کند. دارای شاخه های پهن و کوتاه از برگ های بادبزن مانند و یک تنه منفرد و باریک است.

نخل های آسیاب بادی بلغارستان به طور معمول در مناطق سختی ۷ تا ۱۰ رشد می کنند و دارای اندازه بالغ ۱۲ فوت ارتفاع با سایبان ۴ تا ۵ فوت است. آنها به خوبی در زمین یا ظروف رشد می کنند و به مکان های آفتابی تمایل دارند و آنها را درختانی ایده آل برای مناطق ساحلی می کند.

درخت نخل

سیب (مالوس داخلی)
درختان سیب جزو درختان میوه با مناطق معتدل در نظر گرفته می شوند و انواع زیادی برای انتخاب وجود دارد.

آنها در بهار گلهای سفید یا صورتی دارند و در پاییز میوه می دهند. برای اطمینان از گرده افشانی متقابل، یک درخت خود گرده افشان را انتخاب کنید یا دو یا چند کولتیواتور را پرورش دهید.

این درختان میوه بسته به نوع آنها از ۳ تا ۲۰ فوت ارتفاع با ۲ تا ۴۰ فوت رشد می کنند. آنها از آفتاب کامل لذت می برند و در مناطق سختی USDA 3 تا ۱۰ رشد می کنند.

درخت سیب

خاکستر (Fraxinus) – سایه درخت با رنگ پاییزی پر جنب و جوش
انواع خاکستر بسیاری وجود دارد، برخی با برگ های اشکی باریک و برخی دیگر با گنبدهای پهن. این درختان برای پاییز و زمستان های سرد در پایان فصل از سبز به نارنجی، طلایی، قرمز و بنفش تبدیل می شوند تا یک نمایش پاییزی تماشایی داشته باشند.

درختان خاکستر بسیاری از شرایط خاک را تحمل می کنند و در مناطق سختی ۲ تا ۹ به خوبی رشد می کنند. آنها برگریز هستند و به ارتفاع ۲۰ فوت یا بیشتر و ۳۰ تا ۵۰ فوت عرض می کنند. این درختان برای حفظ حریم خصوصی و کنترل فرسایش خوب هستند.

سدر (سدروس)
این گیاهان همیشه سبز زیبا و معطر دارای تنه مایل به قرمز و پوششی از شاخ و برگ سوزنی مانند سبز رنگ هستند. آنها شکل هرمی نامنظم و شاخه های فراگیر دارند که پرندگان از لانه سازی در آنها لذت می برند.

درختان سرو اغلب در مناطق ۶ تا ۹ مقاوم هستند، اما برخی از گونه ها مانند سرو شرقی در مناطق ۲ و بالاتر به خوبی رشد می کنند. این درختان کم نگهداری و مقاوم در برابر گوزن به ارتفاع ۲۰ فوت و عرض ۳۰ تا ۴۰ فوت رشد می کنند.

درخت بید

بید گریان (Salix babylonica) – درختان مقاوم در برابر سرما با شاخه های قوسی
درختان بید، چه برگ داشته باشند و چه نباشند، با شاخه های بلند و آویزان خود که تقریباً زمین را لمس می کنند، ظاهری باشکوه دارند. برگهای سبز نیزه ای شکل آنها در پاییز زرد می شود و حریمی را برای حیاط فراهم می کند.

این درختان سایه دلپذیر در مناطق ۴ تا ۱۰ برگریز و مقاوم هستند. آنها عاشق آفتاب کامل و رشد در نزدیکی منبع آبی مانند نهر یا برکه هستند. بیدها ۳۵ تا ۵۰ فوت رشد می کنند و برای رشد به فضای مناسبی نیاز دارند.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید